به گزارش روابط عمومی ایثار:     

 صبح روز شنبه چهاردهم تیرماه ماه مدیر جوان دیگری از فرزندان جامعه هدف با حکم مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثار سرپرست شعبه استانی گردید.

موسسه ایثار که از چهار سال پیش مبنا را بر جوان گرایی و تخصص محوری قرار داده بود این بار برای استان کرمانشاه از همکاران آشنا با موسسه ایثار را به عنوان سکان دار معرفی کرد.

حمید رضا ویسی فرزند گرانقدر جانباز از همکاران قدیمی و آشنا با تمامی بخشهای شعبه استانی بود که مسئولیتهای متفاوتی را در موسسه ایثار کرمانشاه در طی این سالهای گذشته داشته اند، و هم اکنون در اوج شرایط بحرانی و رکود موسسه ایثار سکان سرپرستی به ایشان سپرده شد، هم اکنون به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی در حال تحصیل است.

جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید و اسبق موسسه ایثار استان کرمانشاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین عسگری رئیس بنیاد شهید استان و معصومی فر رئیس حراست بنیاد انجام گردید.

دراین جلسه مدیر کل بنیاد شهید استان کرمانشاه در آغاز سخنان خود عنوان کرد: متاسفانه در این شرایط موسسه، این استان دچار رکود وآسیبهای جدی شده است که باعث به وجود آمدن مشکلاتی گردیده که باید زحمت وتلاش بسیار زیاد انجام گیرد که موسسه بتواند به شکوه خود باز گردد ویک ستاره درخشان نه در سطح استان بلکه در سطح کشور شود.

 وی اضافه کرد: تا آنجا که امکان دارد بنیاد شهید استان برای پیشرفت موسسه همکاری می نماید و تمام امکانات را دراختیار موسسه و سرپرست جدید قرار می دهد.

حجت الاسلام عسگری درپایان سخنان خود برای سرپرست جدید موسسه آرزوی موفقیت نمود.

در این جلسه با ابلاغ مدیر عامل موسسه ایثار از زحمات  فرهاد نامدارپور تقدیر وحمید رضا ویسی بعنوان سرپرست جدید موسسه ایثار کرمانشاه منصوب گردید.