به گزارش روابط عمومی ایثار:

 5hy2_a11z5006.jpg

صبح دوشنبه ۶ مرداد ماه ۹۹راس ساعت ۱۰ و در موعد مقرر ششمین مجمع عمومی موسسه فرهنگی ورزشی توانبخشی ایثار به ریاست دکتر باقری مشاور عالی رئیس بنیاد شهید و با حضور اعضای هیات امنا، هیات مدیره و مدیرعامل این موسسه و نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر و دیگر مدعوین بعد از قرائت قران کار خود را رسما آغاز کرد.

دکتر باقری ضمن خیر مقدم به اعضا و حاضرین در جلسه ،از هیات امناء ،هیات مدیره،موسسه ایثار،و موسسه حسابرسی مفید راهبر جهت برگزاری مجمع در وقت مقرر و نتیجه حسابرسی تشکر نمود و مدیر عامل موسسه ایثار خواست تا گزارش خود را ارائه کند.

مدیرعامل موسسه پس از پخش مستند ۱۶ دقیقه ای از اقدامات فرهنگی ورزشی و توانبخشی موسسه در سال ۹۸، سخنان خود را این گونه آغاز کرد: موسسه از سال ۸۸ مورد حسابرسی قرار می گیرد که با استقرار هیات مدیره جدید و رهنمودهای ریاست عالی بنیاد شهید توانست طی چهار سال گذشته در ارائه گزارش حسابرسی نظر مطلوب را کسب نماید،و ازتلاش و زحمات هیات امنا،هیات مدیره،مدیران شعب استانی و همکاران موسسه ایثار در سرار کشور تشکر و قدردانی می نمایم.

وی در ادامه از برگزاری منظم ۲۲ جلسه هیئت مدیره در طول یکسال گذشته در موسسه ایثار سخن گفت و از اجرای استاندارها و ضوابط مالی که به درستی در موسسه ایثار به اجرا در می آید خبر داد، وی در ادامه اشاره کرد: در شرایط اقتصادی  امروز توانستیم بخشی از هزینه های موسسه را کاهش دهیم و این میسر نمی شد مگر با همکاری اعضای هیات مدیره و همکاران ما در سرار کشور.

پورحاج رضایی افزود: موسسه ایثار در این شرایط که ویروس کرونا بر تمامی کشور سایه افکنده تلاش خواهد کرد تا از تمامی ظرفیتهای در اختیار استفاده کرده تا بتواند خدمات شایسته و در خور  شان ایثارگران عزیز را  ارائه نماید تا رضایتمندی جامعه معظم ایثار گری که از اهداف عالیه این موسسه است، محقق گردد.

وی خاطر نشان کرد، موسسه ایثار طی چند سال گذشته بارها از سازمانهای مختلف نظارتی همچون سازمان بازرسی کل کشور، موسسه حسابرسی مفید راهبر و در نهایت دفتر بازرسی مقام معظم رهبری مورد بازرسی و بررسی قرار گرفت و  ضمن عدم وجود هیچ نکته مبهمی در کارنامه خود، هر مرتبه با رو سفیدی کامل از این بازرسی ها سر بلند بیرون آمد.

مدیر عامل موسسه ایثار عنوان کرد : امروز موسسه ایثار در بین تمامی مراکز اقتصادی بنیاد با ساختار منسجمی که در آن وجود دارد، از شفافیت و انضباط مالی و حسابرسی برخوردار  است.

پورحاج رضایی اشاره کرد: امروز در موسسه ایثار مدعی هستیم با استفاده از نیروهای چابک،توانمند و بهره مند توانستیم خدمات شایسته به ایثارگران ارائه کرده و رضایتمندی آنان را حاصل نماییم و به کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه در موسسه ایثار افزوده و صرفه و صلاح موسسه و بنیاد را رعایت کنیم و امروز مفتخر هستیم که اعلام کنیم موسسه ایثار در ۳ حوزه نیروی انسانی، تامین و نگهداری مراکز و ارائه خدمات مطلوب و بی وقفه به جامعه ایثارگری دغدغه های بنیاد را مرتفع نموده است.

مدیر عامل موسسه در پایان سخنان خود با استعانت از خداوند و خون پاک شهیدان و دعای خیر ایثارگران از هیئت امناء ،هیئت مدیره و کارکنان موسسه ایثار در اقصی نقاط کشور جهت نیل به این اهداف تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه این جلسه لواسانی نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر گزارش مالی یکساله موسسه ایثار در سال ۱۳۹۸ را “مطلوب” ارزیابی کرد و گزارش کامل خود را به سمع و نظر اعضای هیات امنا،هیات مدیره و دیگر حاضرین در جلسه رسانید.و با پاسخگویی،پورحاج رضایی مدیرعامل موسسه ، نصیری مقدم معاون اداری مالی و لواسانی مدیر مالی موسسه گزارش خود را پایان داد.

در این جلسه دکتر باقری رئیس مجمع،نجفی معاون توسعه منابع انسانی بنیاد شهید، رحمانی سرپرست اداره کل مجامع اقتصادی بنیاد و ایزدی معاون حقوقی و رئیس هیات مدیره نکاتی را به سمع و نظر حاضرین در جلسه رسانند.

در پایان با توجه به ضیق وقت مقرر شد مدیر کل مجامع اقتصادی بنیاد تکالیف مجمع را به زودی به تصویب رسانده و اعلام کنند.