bscn_photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۹_۰۸-۳۲-۵۴.jpg

به نام خدایی که عجیب خلقتی چون انسان و عجیب انسانی چون حسین (ع) را خلق کرد.

آغاز ماه رجب مانند گشوده شدن دروازه های رحمت است که تا پایان ماه رمضان هر لحظه اش برای عروج انسان ها فرصتی مغتنم می باشد و شعبان المعظم در میانه ی این راه عروج حادثه ای است که لحظه لحظه اش بهشت و هر ثانیه اش نعمت و برکت است.

شعبان ماه عید است و اعیادش یادآور تمام معانی ایثارکه از حسین (ع) آغاز می شود و تا قائم آل محمد (ص) ادامه می یابد، حسین (ع) معانی تمام ایثار است و برادرش مفهوم وفای به ایثار، حسین (ع) ایثار است و عباس (ع) ایثارگرش ،حسین (ع) عشق است و عباس(ع) نگاه بانش و چه خوش سلیقه ای بوده است که میلاد این برادر را روز جانباز نام نهاده اند.

جانباز کلمه ای مقدس و نمادی مشخص از وفا داری و نگهبانی است، که از برکت پرچم پر افتخار ولایت این سرزمین مفتخر است به نام و نشان صد ها هزار مرید برای مکتب عباس بن علی (ع) که ایشان را با نام ایثارگر و جانباز می شناسیم، و چه عزتی است و نعمتی برای این حقیر و همه ی همکارانم در نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران که در کسوت خدمت به ایشان هستیم، خدمتی که همه مناسباتش نعمت است و همه ی لحظاتش عزت و به نوبه خود برای این نعمت و عزت شاکرم، هر چند که زبان و قلم را قاصر از این شکر می دانم.

در این روز فرخنده به تمامی همکارانم در گوشه گوشه ی این مرز پرگهرکه مدال جانبازی بر جان نازنینشان دارند تبریک می گویم و به دیگر همکارانم که افتخار خدمت به این جامعه معظم را دارند تبریکی دیگر می گویم و از ایشان می خواهم که قدر این نعمت و عزت را بدانند و در این راه، لحظه ای از کار، تلاش و جمع آوری حسنات غافل نباشند.

توفیق همه همکارانم را چه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و چه در موسسه ایثار از درگاه ایزد منان مسئلت دارم و امیدوارم با اصل رعایت قانون و اجرای فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب و نماینده محترم ایشان راه را به سوی ظهور هموار نمایم.

محمد رضا پور حاج رضایی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره                                                                                                                                                                                                                 ۴ شعبان ۱۴۴۱