به نقل از روابط عمومی موسسه ایثار :
عصر روز یکشنبه ۱۳ مرداد ماه ۹۸ جلسه معارفه سرپرست موسسه ایثار استان لرستان با حضور نازاریان مدیرکل بنیاد شهید استان ،اعضای شورای استانی،مدیر حراست و سید صدر معاون فرهنگی ورزشی و توانبخشی موسسه ایثار کشور برگزار گردید
در این جلسه طی حکمی از سوی مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل موسسه ایثار، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات نظریان ، نیکجو نورالهی به عنوان سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان منصوب گردید.
نازاریان مدیرکل بنیادشهیداستان لرستان ضمن خیرمقدم به معاون فرهنگی ورزشی و توانبخشی موسسه ایثار از خدمات و زحمات نظریان مدیر سابق شعبه استانی ایثار تقدیر و تشکر کرد و ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای نورالهی مدیر جدید بیان داشت: موسسه ایثار لرستان با مشکلاتی که دارد امیدوارم که نورالهی با سعه صدر و تحملی که در وجود ایشان است این مشکلات را به سرانجام برساند.

وی عنوان کرد:مجتمع توانبخشی ایثار لرستان دارای نواقصی است که با هماهنگی و پیگیرهایی که صورت گرفته مقرر شده پیمانکار این موارد را برطف نموده تا هر چه سریعتر این مجتمع با سرمایه که در آن وجود دارد راه اندازی گردد
مدیرکل بنیاد استان لرستان افزود :در آینده نزدیک مزایده مرکز توانبخشی ایثار لرستان با پیگیریهایی که با مراکز مختلف صورت پذیرفته برگزار خواهد شد و شاهد این خواهیم بود که بتوانیم خدمات شایسته ای را به جامعه معزز ایثارگری و عموم مردم ارائه دهیم که این از دغدغه های بنیاد شهید و همکاران ما در استان لرستان و مدیر عامل موسسه ایثار است .
وی در ادامه اشاره کرد:بنیاد استان از طریق برنامه و بودجه پیگیر این موضوع است که بودجه ای راتخصیص داده تا بتواند فاز فرهنگی و دیگر نواقص این مجتمع را برطرف نماید
نازاریان در خصوص سالن چند منظوره و استخر این مجموعه یاد آور شد با توجه به برگزاری مزایده و انعقاد قرار داد جدید با بهره بردار گام های خوبی برای بهبود فعالیتهای ورزشی ایثار استان انجام شده که انشاالله بتوانیم با حمایت مدیر عامل موسسه ایثار و مدیریت مدبرانه مدیران موسسه و دیگر عزیزان در مرکز به نتایج مطلوبتر برسیم.

در پایان مدیر کل بنیاد شهید استان لرستان با اشاره به وضعیت موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان در ارائه خدمات به خانواده های شاهد و ایثارگر ، از زحمات نظریان در این مجموعه تقدیر و تشکر نموده و گفت : ارائه خدمت به خانواده های شاهد وایثارگر آرزوی قلبی تمام دلسوزان نظام می باشد و امیدواریم آقای نورالهی بتواند در تداوم بهبود ارائه خدمات به خانواده های معظم شاهد وایثارگر و با تلاش، کوشش و برنامه ریزی مرکز توانبخشی ایثار استان را راه اندازی نماید و در این راه موفق و موید باشد.

در ادامه سید صدر معاون فرهنگی ورزشی و توانبخشی موسسه سخنان خود را اینگونه آغاز کرد : موسسه ایثار لرستان دارای شرایط ویژه است و بزرگترین مرکز توانبخشی در سراسر کشور به نوعی معادل مرکز جامع توانبخشی ایثار تهران بزرگ که حتی به لحاظ تجهیزات مجهز تر و کاملتر در اختیار دارد.
وی افزود:با توجه به اینکه در شهریور ماه ۹۶ این مرکز توسط حجت الاسلام شهیدی نماینده محترم ولی فقیه راه اندازی شد ولی تا الان هنوز به بهره برداری نرسیده و این موضوع باعث حساسیت در مرکز و غرب کشور شده است.
سید صدر اشاره کرد: با توجه بازدید هایی که طی شش ماه گذشته توسط اینجانب و مدیرعامل موسسه انجام گردید و جلساتی که با مدیرکل بنیاد استان برگزار شد مقرر گردید با توجه به حیثیتی بودن این کار و حساسیت این موضوع اقدام ویژه ای صورت گیرد و آن هم این شد که سکان هدایت این موسسه به آقای نورالهی سپرده شود .
معاون فرهنگی ورزشی و توانبخشی موسسه در ادامه سخنان خود تاکید کرد :ضمن اینکه مرکز توانبخشی استان لرستان هر چه سریعتر باید به نتیجه رسیده و به بهره برداری برسد،قوانین و سیاستهای موسسه غیر قابل تغییر است و به طور قطع می بایست اجرا گردد.

در پایان جلسه سید صدر به رسم تقدیر و تشکر لوح سپاس نظریان را تقدیم ایشان نمود و در ادامه حکم سرپرستی نورالهی را تحویل وی داد.
شایان ذکر است معاون فرهنگی ورزشی و توانبخشی موسسه بعد از برگزاری جلسه تودیع و معارفه از بخشهای مختلف این مرکز به همراه نورالهی سرپرست موسسه بازدید و به ایشان یاد آور شد در حال حاضر با توجه به تجهیز این مرکز که بالغ بر ۶۵ میلیارد ریال هزینه شده است راه اندازی آن را با توجه به رعایت ارائه طرح و پیشنهاد و بهره بردار منطقی و متخصص و دفاع صحیح و درست در دستور کار خود قرار دهد.
در این بازدید که دو ساعت به طول انجامید فاز ورزشی این موسسه که مورد انتقاد مدیر عامل موسسه بود مورد بررسی قرار گرفت و درخصوص حفظ و حراست از اموال و تجهیزات ،دسته بندی و نصب شماره اموال و اقدامات جدی دیگر نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.