موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه ایلامموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه ایلام
فراموشی رمز عبور ؟

نشست خبری مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان جنوبی با اصحاب رسانه

نشست خبری مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان جنوبی با اصحاب رسانه

مدیر مؤسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان خراسان جنوبی در نشستی خبری با خبرنگاران که پیش از ظهر یکشنبه برگزار شد، گفت:موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان جنوبی در سال ۱۳۹۴ در زمینی به مساحت  ۵ هزار و ۶۳۰ مترمربع  و با ۱۳ هزار مترمربع زیربنا در ۵ طبقه به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه این موسسه شامل بخش های توانبخشی( درمانگاه تخصصی، فیزیوتراپی، کاردرمانی)، فرهنگی(کلاس های آموزشی-فرهنگی، سالن همایش، تالار پذیرایی، سوئیت های اقامتی) و ورزشی( مجموعه آبی، سالن چند منظوره، سالن بدنسازی، سالن ایروبیک و رزمی) است، هدف از تأسیس آن را ارائه خدمات و تسهیلات بیشتر به خانواده معظم ایثارگران و همچنین عموم شهروندان دانست.

او با بیان اینکه مرکز جامع توانبخشی موسسه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در حال گرفتن پروانه فعالیت است، افزود: کلنیک تخصصی درمانی نیز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این مجموعه راه اندازی خواهد شد.

به گفته وی گرفتن گواهینامه مدیریت کیفیت در سه حوزه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی از دیگر ویژگی های موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار است و همه خدمات آن در حال برون سپاری است و به بخش خصوصی واگذار می شود .

 وی تاکید کرد: با مراکز برون سپاری شده حداقل ۵۰ نفر از افراد با تخصص های مختلف در این مجموعه به کار گیری خواهند شد.

وی در بخش دیگری با اشاره به ارائه خدمات ورزشی به خانواده‌های ایثارگران خاطر نشان کرد: در هفته شش سانس استخر، هشت جلسه سالن چند منظوره، دوازده جلسه سالن بدنسازی و دوازده جلسه سالن ایروبیک و رزمی به طور کاملا رایگان در اختیار جامعه هدف قرار دارد. همچنین در بخش فرهنگی نیز کلاس های اموزشی زبان انگلیسی، چرتکه، رایانه و…برگزار می شود و که در تابستان امسال ۳۵۰ تا ۴۰۰نفر در این کلاس ها شرکت نمودند. لازم به ذکر است این کلاس ها برای جامعه هدف با تخفیفات ویژه برگزار گردید.

مدیر موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح محسنین گفت:

طرح محسنین با هدف ارائه خدمات به ایثارگران دارای ضایعه نخائی در موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار فعلا در پنج استان پایلوت مازندران ، کردستان ، کرمانشاه ، فارس و سمنان به صورت آزمایشی اجرا میشود. در قالب این طرح یک سوئیت به صورت کامل تجهیز خواهد شد تا چند روزی را پس از معرفی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران مربوطه ، مراکز اقامتی ایثار پذیرای هر یک از این عزیزان باشد.

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.