– جناب آقای جعفر زاده، با سلام؛ چهارمین همایش مدیران را چطور ارزیابی می کنید؟
با عرض سلام و احترام خدمت شما همکاران ارجمند، قبل از هر صحبتی باید خداوند متعال رو شکرگزار باشم که نتیجه زحمات شبانه روزی همه ی همکاران عزیزم در موسسات ایثار سراسر کشور خاصه همکاران ستاد مرکزی به نتیجه رسید و چهارمین همایش مدیران شعب استانی ایثار با موفقیت برگزار شد. همینطور تقدیر و تشکر دارم از زحمات همکاران شعبه ی کردستان به خاطر مهمان نوازی در طول این دو روز.
در ابن دو روز استفاده ی لازم را از صحبت ها ونظرات مدیر عامل محترم و معاونین و مدیران ستاد مرکز بردیم و تبادل نظرات و برگزاری کارگاه آموزشی در حوزه کاری مدیران بسیار راه گشا و مثمر ثمر بود.
– در این همایش وضعیت موسسه ایثار استان ایلام چطور ارزیابی شد؟
در خصوص وضعیت موسسه استانی باید عرض کنم که نسبت به همایش سال گذشته در حوزه های مختلف پیشرفت هایی داشته ایم که این مهم نتیجه ی زحمات و تلاش های همکاران عزیز در شعبه ی استان و ستاد مرکز می باشد که در راستای سیاست ها و دستورالعمل های ستادی همت خود را به کار بردند. از جمله این پیشرفت ها و نتایج مثبت می توان به تراز مثبت نقدینگی، اجرای هفتاد و پنج درصدی سیاست برون سپاری مداکز، تکمیل و بروز رسانی سایت استانی موسسه اشاره کرد.

– در خصوص چشم انداز کاری برای سال مالی جدید چه برنامه خاصی دارید؟
در این رابطه باید عرض کنم که این چشم انداز با نگاه به ارائه خدمات کمی و کیفی بیشتر به جامعه ایثارگری، تکمیل و به نتیجه رساندن پروژه های نیمه کاره، استفاده از ظرفیت های بالقوه ی موسسه جهت خدمات رسانی و درآمدزایی ترسیم شده است که در این خصوص می توان به راه اندازی کلینیک ویژه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان، تامین اعتبار لازم جهت خرید تجهیزات مورد نیاز این کلینیک، تلاش جهت تامین اعتبار از منابع استانی و ملی برای تکمیل پروژه های نیمه کاره و راه اندازی پایش تخصصی ایثار گران نام برد.
در پایان از زحمات و تلاش های همکاران عزیز کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم که در رسیدن به اهداف و افق های پیش رو موفق و موید باشید.